Марія Росс — бренд-стратег і авторка, яка протягом багатьох років виявляла глибокий інтерес до емпатії та її зв’язку з успіхом у бізнесі. Як консультант вона працювала з відомими брендами у світі технологій та з меншими підприємствами. Вона також є авторкою книг «Основи брендингу для малого бізнесу», «Перезавантаження мозку» та «Сім уроків для перезапуску свого життя після кризи».

Нова книга експертки «Емпатія в бізнесі. Цінність співпереживання як двигун успіху» показує, як співчуття може підтримувати або стимулювати успіх бізнесу. Мабуть, найосновніший меседж книги полягає в тому, що аби бути чуйним до клієнтів, компанія повинна бути чуйною до своїх працівників.

Ця книжка покликана показати вам, як цілеспрямовано діяти на індивідуальному рівні та рівнях внутрішньої культури й зовнішнього бренду, щоби перетворити свою організацію на емпатійну.

Емпатія в бізнесі

Емпатія в бізнесіце швидше прогулянка, ніж розмова. Вона відкривається лідерством і культурою, а лише потім перетворює ці основи на створення емпатійного бренду. Крім перерахування переваг співчутливого лідерства та культури, Росс дає кілька корисних вказівок на звички та риси, які лідери та організації можуть розвивати, щоб почати (або продовжити) свій шлях до емпатії в бізнесі.

Росс наводить дивовижний приклад того, як підприємниця Крістіна Гарбрідж заснувала компанію зі стягнення боргів у сфері охорони здоров’я, яка досягла набагато більшої ефективності за середній показник у своїй галузі, завдяки доброзичливості до своїх клієнтів. Росс також відзначає, як компанія REI закриває усі свої магазини в Чорну п’ятницю, один із найжвавіших торгових днів у році, і заохочує своїх клієнтів та працівників проводити день на вулиці за допомогою руху #OptOutside. Ці та інші приклади відомих компаній, таких як Jet Blue і Salesforce, а також малих підприємств, таких як викладачі йоги та аптеки, відображають яскраву картину того, як чуйні бізнес-практики можуть заробляти гроші та робити добро у світі.

Росс протиставляє ці приклади досконалості з менш позитивними історіями. Вона нагадує нам про інцидент United Express 3411 у 2017 році, коли лікаря силою вилучили з рейсу, який отримав травми, щоби звільнити місце для співробітника United.

Більше емпатії більше успіху

У цій книзі ви знайдете практичні поради як узгодити свою місію та цінності та наймати потрібних людей, розвиваючи більш чуйну та інноваційну культуру робочого місця. Авторка дає підказки для створення вашого чуйного бренду автентичним та ініціативним способом, а також показує, як це призводить до щасливіших клієнтів, інноваційної культури роботи та збільшення прибутків. Марія Росс доводить, що емпатія корисна не тільки для суспільства, але й для бізнесу, а також може змінити вас на особистому рівні.

Кому варто прочитати цю книгу?

Книга Марії Росс «Емпатія в бізнесі» — практичний посібник для бізнесу всіх типів, призначений для широкої аудиторії, включаючи бізнес-лідерів та менеджерів у всіх галузях.

Замовити книгу