Благодійна акція із забезпечення книжками сільських шкільних бібліотек

На сайті kniga.biz.ua та Книжковому Арсеналі - 2018

22 травня – 10 червня 2018 року

Акція завершена! Дякуємо всім благодійниками за участь!

Якщо ви все ще хочете допомогти бібліотекам, то ви можете зробити замовлення товару, спеціально створеного на сайті kniga.biz.ua для благодійної акції — це позиція вартістю 100 грн, які зарахуються у фонд забезпечення книжками сільських шкільних бібліотек.

Підсумки благодійної акції із забезпечення книжками сільських шкільних бібліотек

Книжковий магазин kniga.biz.ua та Громадська спілка «Міжнародний інститут інтегрального розвитку» підвели підсумки благодійної акції із забезпечення книжками сільських шкільних бібліотек. Разом із нашими читачами ми змогли сформувати сім книжокових комплектів, які вже наступного тижня відправляться до:

— Новотягинської ЗОШ І-ІІ ступенів Херсонської області
— Старокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області
— НВК Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Кіровоградської області
— Новодеркульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області
— Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирської області
— НВК Оженинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (ліцей) Рівненської області
— Нікольської гімназії «Софія» із загальноосвітньою школою І ступеня №2 Донецької області

Безмежно дякуємо усім, хто долучився, і нагадуємо, що усі бажаючі зробити внесок у розвиток освітніх закладів, будь-коли можуть придбати книжки і передати іх за призначенням! Сприяймо поліпшенню системи освіти разом!
За додатковою інформацією звертайтеся на Facebook-сторінку ГС «Міжнародний інститут інтегрального розвитку» https://www.facebook.com/MiipIiid/

kniga.biz.ua та Громадська спілка «Міжнародний інститут інтегрального розвитку» запускають благодійну акцію для забезпечення книжками сільських шкільних бібліотек. Хмельницька, Тернопільська, Херсонська, Рівненська, Одеська, Львівська, Луганська, Кіровоградська, Київська, Івано-Франківська, Житомирська, Донецька, Дніпропетровська області чекають на відкриття книжкових лабораторій змін у своїх освітянських спільнотах. За результатами проведення акції бібліотеки отримають комплекти книжок, що сприяють розвиткові вчителів і поліпшенню системи освіти в країні.

Умови акції

  1. Оберіть книгу, яку ви хотіли б придбати, зі списку нижче.
  2. Придбайте книжку на сайті kniga.biz.ua або ж на Книжковому Арсеналі — 2018, що відбудеться 30.05-03.06.
  3. 25% від вартості кожноі придбаної книжки буде спрямовано на формування комплектів книжок для сільських шкільних бібліотек.
  4. Після завершення акції книжкові комплекти будуть надіслані у зазначені бібліотеки. Кількість бібліотек, що отримають книжки, залежатиме від загальної суми, вирученої від проведення акції.

Крім того, ви можете включити в своє замовлення одну позицію товара, спеціально створену на сайті kniga.biz.ua для благодійної акції — це позиція вартістю 100 грн зарахується у фонд забезпечення книжками сільських шкільних бібліотек.

 

СПИСОК КНИГ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ

Не залишайтесь байдужими! Сприяймо поліпшенню системи освіти разом!

За сприяння інтернет-магазину діловоі літератури kniga.biz.ua та Громадської спілки «Міжнародний інститут інтегрального розвитку»